Busturas gavo ISO standartus

Atlikus auditą įmonės administracinėse, sandėliavimo, paslaugų teikimo vietose nustatyta, kad organizacijoje sukurta ir įgyvendinama integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema turi visą standartų reikalaujamą dokumentuotą informaciją ir atitinka standartų ir kitų audito kriterijų reikalavimus.

Kokybės vadybos sistemų standartas (ISO 9001) padeda taupyti organizacijos laiką bei išlaidas, didina darbo našumą ir kas svarbiausia – gerina santykius su klientais. Aplinkos apsaugos vadybos sistemų standartas (ISO 14001) nustato aplinkos apsaugos vadybos sistemų kriterijus, padeda siekti aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimo ir užtikrinti apsaugos politikos įsipareigojimus. Šiandien, kai vis daugiau dėmesio skiriama klimato kaitos sukeliamiems padariniams, ši tema yra ypač aktuali.

Įmonė jau keletą metų tvirtai bei sistemingai žengia tvarumo keliu. Ne kartą rašėme apie tikslą būti „žaliausiais“. Gauti sertifikatai yra dar vienas žingsnis, padėsiantis mieste vystyti aplinkai draugišką viešąjį transportą.

Paskelbimo data: 2023-10-04